Single trails Bílá

SingleTrails Bílá jsou jednosměrné stezky bikeparkového typu pro terénní cyklisty vybudované na hoře Zbojnická. Východištěm těchto tras je Ski areál Bílá a lanová dráha Zbojník.

REFRESH TRAIL

3 KM, MODRÝ TRAIL
FLOW CHARAKTER, STŘEDNĚ TĚŽKÝ
Flow trail s vysokými klopenkami, lavicemi a dropy. Trail je zábavný a zvládne ho i méně zkušený biker. Zajímavá je taky jedna z nejdelších dřevěných lávek v ČR.

MEDVĚD TRAIL

2,1 KM, ČERVENÝ TRAIL
FREERIDE CHARAKTER, TĚŽKÝ
2,1 km dlouhý freeride trail s klopenými zatáčkami, dropy a kořenovými pasážemi. Na Medvěd trailu vás čekají těžší sjezdy, úzký profil trasy, ale také velké klopenky, dropy, kořenové pasáže a technické úseky

SKILLS CENTRUM

Pro nejmenší bikery a začátečníky máme v centru areálu naučné skills centrum
Základní překážky, vlny, klopená zatáčka, to vše připraví začátečníka na traily

Další informace k jízdě

ed semper dictum dignissim. Donec tincidunt mi et massa vestibulum, eget fringilla magna tempus. Interdums et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Ut ut sem tristique, cursus nunc at, convallis purus. Nunc cursus fringilla nisl, vel fringilla felis dignissim ac. In viverra accumsan sodales.

PROPOJOVACÍ TRAIL

0,4 km dlouhý, jednoduchý propojovací trail od refreshe k lanovce

VÝJEZDOVÁ TRASA

4,1 km dlouhá stoupací cesta až na vrchol hory Zbojnická (k výstupní stanici lanovky) POZOR! Obousměrný provoz a výskyt i jiných dopravních prostředků (auta, kola, koloběžky…)

Odkaz na MAPU

Na singletrailech doporučujeme jezdit na kole s odpruženou přední vidlicí a zadním kolem tzv. Full. Enduro kola a DH kola si můžete zapůjčit u rest. Bi-Fi (Pokladny). Pravidla o pohybu a chování na stezkách naleznete níže v pravidlech chování.

LANOVKA A KOLA

Veškerá kola vozíme zdarma a obsluha vám jej ochotně nasadí na sedačku. Při vystupování si lehce kolo sami sundáte z háku.

Prosím bajkery na elektrokolech, aby si kola nasadili na sedačku sami a odejmuli baterii.

VYZKOUŠEJTE TAKÉ

CYKLOSTEZKY

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA

UBYTOVÁNÍ