Kde se najíst?

BISTRO ŠPICAR

Bistro Špicar je lyžařské bistro, kde se podávají jednoduchá jídla, dobré pivo a skvěle vychlazené prosecco. Interiér našeho bistra zdobí staré lyže a když se jede “svěťák”, tak mají všichni oči přilepené na obrazovce a prožívají se závodníkem každý oblouk. Protože Bílá, byla krajem lesníků a dřevařů, podáváme pořádné krajíce domácího chleba s pomazánkou, halušky s místní brynzou nebo valašskou kyselicu. Pro mlsné jazyky máme zase valašské lokše s povidly nebo tradiční borůvkové knedlíky. K posezení láká především naše zahrádka s výhledem na dojezd severních sjezdovek a lanovku.
Přijďte zažít nefalšovanou atmosféru lyžařského bistra a vyzkoušet třeba drink vzteklý vlekař. Budeme se těšit.
Vaši lyžaři

BISTRO BAUERKA

Bistro Bauerka je v provozu po větší část roku. Je zde široká nabídka jednoduchých jídel k rychlému občerstvení. Nově nabízíme skvělé hranolky od FÆNCY FRIES Ostrava a párky v rohlíku nebo hamburger z Řeznictví U Bobra. Bistro najdete na vedle hotelu Bauer.

NAVŠTÍVIT

KAVÁRNA & OBCHOD DOMOVJANKA

Hlavní důraz klademe na používání čerstvých surovin z lokálních zdrojů. Snažíme se o to, abychom uspokojili Váš hlad rychle, kvalitními potravinami domácí výroby.
Výbornou italskou kávu PIAZZA D’ORRO (od ristretta až po caffe latte).
Domácí džusy, čerstvé čaje…
Více druhů hustých domácích polévek
Obložené bagety, housky, chlebíčky, croissanty, louhované preclíky
Dezerty a zákusky (i ve formě RAW)
a mnoho dalšího dle ročního období.

NAVŠTÍVIT

Horská Jizba Bauer

Horská jizba Bauer je vybavena tradičním dřevěným nábytkem a vyzdobena historickými fotkami a artefakty odkazujícími na bohatou minulost obce Bílá a regionu Beskyd.

NAVŠTÍVIT

Restaurace Bauer

Hotelová restaurace je otevřena v kompletně novém designu a nabízí posezení v příjemné atmosféře. Nabídka jídel a nápojů je totožná jako v Horské jizbě.

NAVŠTÍVIT

VYZKOUŠEJTE TAKÉ

SINGLE TRAILS

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA

UBYTOVÁNÍ